درباره ما

گروه شرکت های پرداز محیط از سال 1385 با هدف ارائه خدمات مهندسی محیط زیست و HSE و برآورده سازی نیاز تجهیزات در این حوزه تاسیس و آغاز به فعالیت نموده است.

این گروه در جهت استقرار سیستم های مدیریت کیفیت بر اساس استانداردهای ISO9001:2008 و ISO/IEC 17025 تلاش گسترده و نتیجه بخشی را به انجام رسانده و موفق به دریافت تاییده های کیفیت در ارائه خدمات گردیده است

گروه شرکت های پرداز محیط منشکل از دو شرکت مهندسی پایا پرداز محیط و شرکت آلا پرداز محیط بوده و اطلاعات توضیحی هر یک به شرح زیر     می باشد: 

شرکت مهندسی پایا پرداز محیط

این شرکت مفتخر به کسب بیش از یک دهه تجربه در زمینه مشاوره، آموزش در زمینه ایمنی، بهداشت و محیط زیست و خدمات آزمایشگاهی گسترده در بسیاری از سازمان های صنعتی، تولیدی  و خدماتی می باشد.

هدف ما افزایش کیفیت و یکپارچگی در ارائه خدمات مشاوره ای و طراحی به مشتریان و نیز ایجاد نوآوری در انجام خدمات آزمایشگاهی و استفاده از کارشناسان با تجربه و تجهیزات روز در راستای اطمینان بخشی به مشتریان و تصمیم گیری به موقع، دقیق و آگاهانه مشتریان است.

در PPM ما به سلامت، ایمنی افراد و محیط زیست مشتریان خود متعهد هستیم و این امر به ایجاد روابط بلند مدت و مشارکت های مثبت در محل هایی که در آن کار و زندگی می کنیم منجر خواهد شد.

بر این باوریم که پویایی و بهبود مستمر کیفیت در ارائه خدمات با هدف تأمین رضایت مندی و ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان از ارکان اساسی توسعه فعالیت این شرکت می باشد.

شرکت آلا پرداز محیط

در شرکت آلا پرداز محیط حداکثر تلاش بکار گرفته شده تا با اخذ نمایندگی از معتبرترین کمپانی های اروپایی و آمریکای شمالی مجموعه ای از محصولات مطمئن و با کیفیت گردآوری شود.

عمده فعالیت شرکت آلاپرداز محیط در زمینه تامین سیستم های پایش لحظه ای آلاینده های آب و هوا، دستگاه های کنترل احتراق، تجهیزات اندازه گیری و کنترل کیفیت هوای محیطی، انواع آنالایزر آب برای منابع اب، پساب و سدها و دستگاه های اندازه گیری ارتعاش و کالیبراتورهای مربوطه می باشد.

پرسنل مجرب این شرکت  آماده همکاری با مصرف کنندگان محترم در کلیه مراحل مشاوره، نیاز سنجی و طراحی، تامین تجهیزات، نصب و راه اندازی، کالیبراسیون، آموزش و خدمات پس از فروش می باشند.

 

 

     لیست محصولات
    نظرسنجی

 نظر شما درباره سایت چیست ؟

خوب
متوسط
ضعیف
عالی
نظرات : 15
مشاهده نتیجه
    پیوند ها
صفحه اصلی   ::  درباره ما   ::  محصولات   ::  خدمات   ::  گالری عکس   ::  اخبار و مقالات   ::  مجوز ها و تاییدیه ها   ::  کمپانی های طرف قرارداد   ::  تماس با ما   :: 
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد . طراحی سایت